doganyurt-depolama

Doğanyurt geçmişten aldığı güç ve sizlerin güveni ile her zaman hizmet kalitesini artırarak büyümektedir. Önce müşteri memnuniyeti felsefemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Bizi seçtiğiniz için şimdiden teşekkürler. Sorunsuz taşınma için tek adres Doğanyurt’tur.

Eşyamı nasıl bi depoya koyucam diye korkmayın. eşyanızı DOĞANYURT NAKLİYAT’a teslim edin ki, gözünüz arkada kalmasın. DOĞANYURT NAKLİYAT depo olarak iki tür depo hizmenize sunmuştur.

Birinci depo garaj içerisinde bulunmaktadır. Buradaki depoda konteynırlar ve Alman marka raflar bulunmaktadır. konteynırlara normal ev eşyaları konulmaktadır. Her ev eşyası ayrı konteynırlara konulmaktadır. Eşyalarınız konteynılara koymamızın sebebi ise, deprem, su baskını, haşere, vb. tehlikelerden uzak tutmaktır. Raflara ise fabrika eşyaları, paletli ürünler vb. dizilmektedir.

İkinci depo olarakta kısa süreli kalacak eşyalarınız içindir.

DOĞANYURT NAKLİYAT aynı zamanda depolanan eşyalarınıza paket sigortası yapıyor. Bu sigorta poliçesi aklınıza gelebilecek her türlü hasarı karşılamaktadır ( deprem, yangın, terör, vb. ).

“Herşey sizin memnuniyetiniz için..”

EVDEN EVE TAŞIMACILIKTA İLKEDİR.
YILLARIN DENEYİMİ VE YENİLİKLERİYLE HİZMETİNİZDEYİZ.
DOĞANYURT EVDEN EVE NAKLİYAT